Pastatų šiltinimo paslaugos

KODĖL VERTA RINKTIS BŪTENT MŪSŲ ŠILTINIMO PASLAUGAS?

Esame tikri savo srities specialistai, todėl dirbame atsakingai, dėmesingai ir profesionaliai. Kasdien tobulėjame ir džiaugiamės, galėdami įgyvendinti mūsų klientų poreikius.

 Kokybiškas pastatų šiltinimas

Šiltinimo paslaugos visų tipų pastatams – šiltiname tiek naujai statomus, tiek renovuojamus, privačius gyvenamuosius namus, pastatus, skirtus verslo ar pramonės reikmėms. Šiltiname stogus, grindis, sienas, pertvaras, fasadus ir t.t. Naudojame kokybiškas poliuretano putas.

Šiltinimo paslaugos visoje Lietuvoje

Esame įsikūrę Žemaitijoje, tačiau pastatų šiltinimo paslaugas teikiame visoje Lietuvos teritorijoje. Taigi, kur bebūtumėte – ne kliūtis! Susisiekite! Atvyksime į jūsų nurodytą vietovę ir pasirūpinsime jūsų pastato šiltinimu!

Garantuojame puikų rezultatą

Darbams atlikti naudojame naują, patikimą JAV gamintojo GRACO Reactor E-XP2i purškimo įrangą, pasitelkiame tiek pažangias technologijas, tiek savo žinias bei patirtį, todėl galime garantuoti puikų rezultatą.

Esame lankstūs

Pirmiausia išklausysime Jūsų pageidavimus, įvertinsime jūsų pastato ypatybes bei būklę ir pasiūlysime Jums tinkamiausią šiltinimo sprendimą.