Apie Crossin®

ŠIUOLAIKINIS ŠILTINIMAS POLIURETANU

„Crossin® Insulations“ – novatoriška „PCC Grupės“ poliuretano putų šiltinimo linija. Kompanija užsiima purškiamomis izoliacijomis, naudojamomis profesionaliam palėpių, sienų, lubų, stogų ir pamatų šiltinimui. Šiuolaikinis „Crossin® Insulation“ gaminių asortimentas yra kuriamas remiantis aukščiausiais standartais ir tinkamu požiūriu į klientą. Crossin® putų efektyvumas yra aukštos kvalifikacijos komandos darbo rezultatas ir yra pagrįstas daugiau nei 40 metų patirtimi bei žiniomis poliuretano izoliacijos srityje.

Šiuolaikinės „Crossin®“ izoliacijos yra idealūs sprendimai gyvenamųjų ir biurų pastatų, pramonės ir prekybos objektų, taip pat ūkinių patalpų, izoliacijai.

Novatoriškos „Crossin®“ šilumos izoliacijos sistemos naudojant putas PUR gali būti naudojamos šilumos izoliacijai tiek naujai statomuose pastatuose, tiek pastatuose, kuriems reikalingas šiltinimas.

Crossin® Insulations – profesionalumas, veiksmingumas, ilgaamžiškumas ir saugumas daugelį metų.

TECHNOLOGIJA

„Crossin® Insulation“ produktai – techniškai pažangios purškiamų putų PUR izoliacijos. „Crossin®“ linijos novatoriškumas yra pagrindas, kuriuo grindžiamas patogumas, saugumas ir klientų pasitenkinimas. „Crossin®“ ekspertai kasdien dirba kuriant naujus sistemos sprendimus, pagrįstus tvarių technologijų ir nuolatinio tobulinimo filosofija. Tokiu būdu buvo sukurtas stiprus prekės ženklas, kurio tikslai yra pagrįsti sąmoningais pasirinkimais, kuriuos daro ne tik verslo partneriai, bet visų pirma šiuolaikiškos ir sąmoningos šeimos.

APIE ĮMONĘ

„PCC grupė“ yra tarptautinė kapitalo struktūra, kurią sudaro kelios dešimtys bendrovių, veikiančių trijuose svarbiuose ekonomikos sektoriuose. Tai apima: chemiją, energetiką ir logistiką. „PCC Grupės“ organizacijos yra verslo padaliniai, vykdantys gamybinę veiklą, ir paslaugų įmonės, veikiančios tuo pačiu metu išorės rinkos poreikiams.

„PCC Grupę“ centralizuotai valdo Vokietijos bendrovė „PCC SE“, kurią sudaro 82 įmonės, veikiančios 41 vietoje, 18 pasaulio šalių, kuriose dirba beveik 3500 žmonių.