Medžiagos

Atvirų porų putos – Crossin®  Attic Soft

Atvirų porų poliuretano putos „Crossin® Attic Soft“ yra skirtos vidaus šilumos ir garso izoliacijai. Izoliacija naudojant purškiamas putas „Crossin Attic Soft“ tai efektyvus palėpės, lubų ir vidinių sienų šiltinimas. Puikiai tinka statybinės konstrukcijos namui šiltinti.

Uždarų porų putos – Crossin® Attic Hard

„Crossin® Attic Hard“ izoliacija tai uždarų porų kietos putos, skirtos stogų, lubų ir palėpių šilumos izoliacijai tiek pastato viduje, tiek išorėje. Šios rūšies putos naudojamos žemės ūkyje, pramonėje, taip pat gyvenamojoje statyboje ir visuomeniniuose pastatuose. Produktas dažniausiai naudojamas kaip sandėlio, pramoninės salės ar žemės ūkio objekto izoliacija.

Uždarų porų putos – Crossin®  Wall

„Crossin® Wall“ izoliacija – uždarų porų kietos putos, skirtos sienų ir fasadų vidaus ir išorės paviršiams šilumos izoliacijai. Puikiai tinka tiksliai sienų izoliacijai gyvenamuosiuose, komerciniuose, visuomeniniuose, pramoniniuose ir žemės ūkio pastatuose. Dažniausiai naudojamos kaip sandėlių, gamybos salių, sandėliavimo patalpų sienų izoliacija.

Uždarų porų putos – Crossin® Roof

„Crossin® Roof“ izoliacija yra uždarų porų kietos putos skirtos išoriniam šilumos modernizacijai, dideliems plokščių ir daugiašlaitų stogų paviršiams. Idealiai tinka stogo izoliacijai pramoniniuose, žemės ūkio ir ūkio pastatuose, o taip pat gyvenamuosiuose pastatuose.

Uždarų porų putos – Crossin® Floor

„Crossin® Floor“ izoliacija yra uždarų porų kietos poliuretano putos, skirtos visų tipų statybinių objektų grindų (taip pat be rūsio ir dėtų ant žemės), grindų dangų ir pamatų šiluminiam modernizavimui. Ypač rekomenduojamos šiltinti paviršius, kuriems gresia padidėjusios išorinės apkrovos.