Namų šiltinimas

Namų šiltinimas užtikrins Jūsų gyvenimo kokybę ir sumažins sąskaitas, todėl nedelskite! Mes pasirengę Jums pagelbėti!

Namų šiltinimas – Jums!

Stogų šiltinimas

Stogus galima šiltinti iš vidaus bei iš išorės, parinkti skirtingas šiltinimo medžiagas. Jiems tinka tiek uždarų porų poliuretano putomis, tiek atvirų porų poliuretano putomis atliekama termoizoliacija. Jums tinkamiausią variantą pasiūlysime atsižvelgdami į jūsų stogo konstrukciją ir tipą.

Sienų šiltinimas

Mes išnagrinėjame pastato konstrukciją, sandarumą, norimą šiluminę varžą ir įvertiname, koks šiltinimo medžiagos sluoksnio storis pastatui tinkamiausias, kad būtų užtikrinta maksimali hidroizoliacija ir būtų išvengta šalčio tiltelių.

Pamatų šiltinimas

Apšiltinti pamatus – nepaprastai svarbu, nes, to nepadarius, drėgmė gali skverbtis į pastato rūsį, cokolinį aukštą ir, dėl temperatūrų skirtumų, imti juos ardyti, o pro sutrūkinėjusį pamatą į pastatą skverbiasi šaltis. Pamatų šiltinimą reikia atlikti labai kruopščiai, kad tarp pamato ir šiltinamosios medžiagos negalėtų kauptis drėgmė. Mes rekomenduojame uždarų porų poliuretano putas, kurios užkerta kelią drėgmės pranikimui į pamatą. Tinkamai atlikus tokį šiltinimą, jūsų pamatams neprireiks jokios kitos hidroizoliacinės apsaugos.

Perdangų šiltinimas

Perdangų šiltinimas – kruopštaus darbo reikalaujantis procesas, nes paprastai jose esti jungčių ir mazgų, kuriuos sudėtinga izoliuoti. Poliuretano putomis tai padaryti galima, jos sandariai apgaubia netaisyklingos formos konstrukcijas ir užkerta kelią šalčiui bei drėgmei. Šios putos smarkiai plečiasi ir užpildo visus plyšius – net ten, kur kitos medžiagos būtų neefektyvios. Perdangas ir lubas galima šiltinti tiek iš viršaus, tiek iš apačios. Mes atsižvelgsime į jūsų pastato ypatybes ir pasiūlysime jums tinkamiausią sprendimą.