Paslaugos

Kodėl verta rinktis būtent mus?
Esame tikri savo srities specialistai, todėl dirbame atsakingai ir profesionaliai. Savo žinias bei patirtį taikome kasdien ir džiaugiamės, galėdami išpildyti mūsų klientų poreikius.

Kokybiškas pastatų ar jų dalių šiltinimas.

 

Šiltiname visų tipų pastatus – tiek naujai statomus, tiek renovuojamus, ir privačius gyvenamuosius pastatus, ir pastatus, skirtus verslo ar pramonės reikmėms. Galime apšiltinti stogus, grindis, sienas, pertvaras, fasadus ir t.t. Naudojame kokybiškas poliuretano putas, kurios užtikrina ypač didelį sandarumą.

Dirbame visoje Lietuvoje.

 

Nors mūsų įmonės ištakos – Žemaitijoje, paslaugas teikiame visoje šalies teritorijoje. Atvyksime į jūsų nurodytą vietovę ir pasirūpinsime jūsų pastato šiltinimu, kur bebūtumėte!

Garantuojame jūsų lūkesčius atitiksiantį rezultatą.

 

Darbams atlikti naudojame naują, patikimą JAV gamintojo GRACO Reactor E-XP2i purškimo įrangą, pasitelkiame tiek pažangias technologijas, tiek savo žinias bei patirtį, todėl galime garantuoti puikų rezultatą.

Esame lankstūs.

 

Išklausysime jūsų pageidavimus, atsižvelgsime į jūsų pastato ypatybes bei būklę ir pasiūlysime jums tinkamiausią šiltinimo sprendimą.